ثبت نام / ورود
3 میم

3 میم

فروش انواع قهوه های برند و ارسال به تمام نقاط ایران

پودر قهوه لاوازا کافه اسپرسو (Caffe Espresso Lavazaa)

آیا تاکنون طعم بینظیر قهوه کافه اسپرسو لاوازا را چیشده اید؟

در شیراز از کجا می توان قهوه کافه اسپرسو لاوازا را خریداری کرد؟

رست و آرومای پودر قهوه کافه اسپرسو لاوازا جز کدام دسته است و چه ویژگی دارد؟

  • پودر قهوه کافه اسپرسو لاوازا سه میم

کافی شاپ سه میم در شیراز به سرو کردن قهوه های اصل و برند برای مشتریان خود معروف شده است.

یکی از قهوه های کافی شاپ سه میم ، قهوه کافه اسپرسو لاوازا است که اتفاقا جز یکی از محبوب ترین قهوه های این کافه محسوب می شود.

در اینجا می خواهیم به بررسی پودر قهوه کافه اسپرسو لاوازا بپردازیم.

 

شرکت لاوازا :

لوئیچی لاوازا بنیان گذار شرکت لاوازا در همان اولین سال شروع به کار خود به سراغ بررسی و کسب دانش در زمینه ترکیب دانه های مختلف قهوه و همچنین دادن درجه های مختلف بو دادن به دانه های قهوه پرداخت.

شرکت لاوازا از بزرگترین شرکت های تولید قهوه در جهان هست که انواع قهوه با درجه های رست مختلف از مدیوم لایت تا دارک را تولید می کند.

لوئیچی لاوازا بعد از چند سال تصمیم به تولید پودر قهوه کرد تا هر کسی در منزل یا محل کار و در هر زمانی که خواست بتواند قهوه بنوشد.

این کار باعث شد که محبوبیت و همچنین رشد شرکت لاوازا در بازار جهانی چندین برابر شود.

 

 پودر قهوه کافه اسپرسو لاوازا (Caffe Espresso Lavazaa) : 

پودر قهوه کافه اسپرسو لاوازا سه میم از دانه های 100 درصد عربیکا دست چین شده تولید می شود.

پودر قهوه کافه اسپرسو لاوازا سه میم دارای رست مدیوم با آروما و عطری عالی است و طعم خوش کاکائو و نتهای شکلاتی و کاراملی کاملا در آن مشهود است.

پودر قهوه کافه اسپرسو لاوازا که در فروشگاه اینترنتی سه میم هم موجود می باشد ، به دلیل داشتن تلخی متعادل و کرمای عالی یکی از پرطرفدارترین محصولات لاوازا محسوب می شود.

پودر قهوه کافه اسپرسو لاوازا که جز منوی کافی شاپ سه میم هم می باشد ، دارای اسیدیته مناسبی است و برای همین برای افرادی که عادت به مصرف روزانه قهوه دارند گزینه بسیار عالی است.

پودر قهوه کافه اسپرسو لاوازا سه میم  روش های درست کردن قهوه از جمله اسپرسو ساز ، دستگاه قهوه ساز فرانسه ، موکاپات و .... مناسب است.

از آنجایی که مشتری مداری و توجه به علایق مشتری جز دستور کار کافی شاپ سه میم می باشد ، این کافه فقط از قهوه های برند و مارک از جمله قهوه کافه اسپرسو لاوازا اصل برای مشتریان خود استفاده می کند.

شما می توانید در محیط بسیار شیک و زیبای کافی شاپ سه میم در کنار عزیزان و دوستان خود از نوشیدن یک فنجان قهوه کافه اسپرسو عالی لذت ببرید.

همچنین از طریق فروشگاه اینترنتی سه میم می توانید پودر قهوه کافه اسپرسو لاوازا را در پاکت های 250 گرمی هم در شیراز و هم از سراسر کشور خریداری نمایید .

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top