کافه سه میم

دانه قهوه چیبو اسپرسو میلانو استایل (Tchibo Espresso Milano Style)

معرفی دانه قهوه چیبو اسپرسو میلانو استایل

خصوصیات عطر و طعمی قهوه چیبو اسپرسو میلانو استایل

معرفی شرکت چیبو آلمان

  • دانه قهوه چیبو اسپرسو میلانو استایل سه میم

دانه قهوه چیبو اسپرسو میلانو استایل :

.دانه قهوه چیبو اسپرسو میلانو استایل (Tchibo Espresso Milano Style) از دانه های 100 درصد عربیکا تهیه می شود.

.دانه قهوه چیبو اسپرسو میلانو استایل سه میم محصولی از کمپانی چیبو آلمان می باشد که در بسته بندی های 1 کیلوگرمی و به صورت دانه کامل تولید می شود.

.قهوه چیبو اسپرسو میلانو استایل دارای رست دارک است و با وجودی که از دانه 100 درصد عربیکا تولید می شود ولی عطر و بوی قوی قهوه را دارد و فرد را محصور خود می کند.

.در بسته بندی جدید شرکت چیبو ، دانه قهوه چیبو اسپرسو میلانو استایل در پاکت های دارای درب پیچی تولید می شود که پس از باز شدن قابلیت بسته شدن مجدد را دارند.

.قهوه چیبو اسپرسو میلانو استایل اورجینال برای استفاده در انواع دستگاه قهوه ساز و قهوه جوش دستی مناسب است.

.دانه قهوه چیبو اسپرسو میلانو استایل اصل آلمان دارای عطر و بوی عالی همراه با نت شکلات و مرکبات می باشد و غلظت خوبی و کرمای مناسبی دارد که برای تهیه یک اسپرسو اصیل مناسب است.

.قهوه چیبو اسپرسو میلانو استایل سه میم برای سرو انواع قهوه ها مناسب است ؛ مانند :

اسپرسو

 

کاپوچینو

 

لاته ماکیاتو

 

.اگر از دوستداران قهوه های عربیکا هستید قهوه چیبو اسپرسو میلانو استایل را به شما پیشنهاد می کنیم و مطمئن باشید با یک بار امتحان کردن از طرفداران آن خواهید شد.

.شما می توانید در کافی شاپ سه میم در فضایی گرم و آرام و کلاسیک ، قهوه چیبو اسپرسو میلانو استایل را در کنار کیک های سه میم میل کرده و لذت ببرید.

.قهوه چیبو اسپرسو میلانو استایل به صورت دانه های کامل و در بسته بندی های یک کیلوگرمی در فروشگاه اینترنتی سه میم موجود می باشد و شما عزیزان در شیراز و یا هر یک از شهرهای کشور که هستید می توانید دانه قهوه چیبو اسپرسو میلانو استایل اورجینال را خریداری نمائید.

 

 

.اگر بخواهیم قهوه دیگری که از نظر طعم و دیگر ویژگی ها به قهوه چیبو اسپرسو میلانو استایل نزدیک باشد به شما معرفی کنیم ، پیشنهاد ما به شما قهوه دالمایر اسپرسو اینتنسو است که مفصل در مورد آن توضیح داده شده است.

معرفی شرکت چیبو (Tchibo) :

.شرکت چیبو یک شرکت خرده فروشی آلمانی است که در سال 1949 توسط مکس هرز و کارل چیلینگیریان در شهر هامبورگ آلمان تاسیس شد.

.نام چیبو از مخفف دو کلمه Tchiling و Bohnen گرفته شده است که به معنای دانه های قهوه می باشد.

.ایده تجاری آنها که باعث شهرتش و همچنین تحولی بزرگ در بازار قهوه شد ، فروش قهوه رست شده و ارسال آن با پست برای مشتریان بود که انقلابی بزرگ در فروش غیر حضوری قهوه به وجود آورد.

.یکی دیگر از عواملی که بر شهرت چیبو اضافه کرد تولید و عرضه قهوه گلد موکا به بازار بود.

.قهوه موکا از پر فروش ترین محصولات چیبو است که دلیل آن به خاطر وجود نه قهوه در ترکیب قهوه موکا چیبو بود ، در حالی که تا آن زمان قهوه موکا حداکثر دارای پنج ترکیب بود.

.شرکت چیبو در زمینه عرضه قهوه و سایر محصولات و خدمات مصرفی همچون پوشاک و وسایل خانگی و ... فعالیت دارد که هر هفته طیف وسیعی از محصولاتش بجز در زمینه قهوه تغییر می کند و به همین خاطر برای چیبو در آلمان شعاری وجود دارد تحت این مضمون : "چیبو هر هفته دنیایی جدید" .

.امروزه شرکت چیبو با بیش از 1000 شعبه در سراسر جهان به عنوان یکی از بزرگ ترین فروشگاه های زنجیره ایی خرده فروشی آلمان شناخته می شود.

.چیبو علاوه بر نوآوری که در زمینه ارسال قهوه با پست داشت ، خدمات دیگری همچون حق انتخاب اینکه مشتری قهوه را در چه نوع بسته بندی دریافت کنند را نیز برای آنها فراهم کرده بود و مشتریان می توانستند قهوه خود را در بسته های حلبی یا در بسته هایی همچون چای کیسه ایی سفارش دهند.

 

 

 

دانه قهوه اسپرسو پرفتو لاوازا Lavazza espresso perfettoدانه قهوه اورو مشکی لاوازا Lavazza ORO Blackدانه قهوه گرند ریستورازیون لاوازا Lavazza Grand Ristorazioneدانه قهوه سورته لاوازا Lavazza Suerteدانه قهوه اسپرسو ایتالیانو کلاسیکو لاوازا Lavazza Espresso Italiano Classicoدانه قهوه لامبورگینی مدل پلاتینیوم Tonino Lamborghini Espresso Plantinum Coffeeدانه قهوه لامبورگینی مدل مشکی Tonino Lamborghini Espresso Black Coffee Beanدانه قهوه لامبورگینی مدل قرمز Tonino Lamborghini Espresso Red Coffee Beanدانه قهوه موکافلور گلدبلند Mokaflor Gold Blend Coffeeدانه قهوه موکافلور اورو Mokaflor OROدانه قهوه اسپرسو 57 دیویدوف Davidoff Espresso 57

نویسنده: الهام خجسته

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top