ثبت نام / ورود
3 میم

3 میم

فروش انواع قهوه های برند و ارسال به تمام نقاط ایران

دانه قهوه لاوازا روزا (Rossa Lavazza)

خرید قهوه دانه لاوازا روزا

آیا از طعم و آروما قهوه دانه لاوازا روزا آگاهی دارید؟

چه دلیلی وجود دارد که بخواهیم قهوه دانه لاوازا روزا انتخاب کنیم؟

در شیراز از کجا می توانیم قهوه دانه لاوازا روزا را خریداری کنیم؟

نحوه خرید قهوه دانه لاوازا روزا به صورتی اینترنتی و از هر جایی از کشور چگونه است؟

  • دانه قهوه لاوازا روزا سه میم

کافی شاپ سه میم در شیراز جز محدود کافی شاپ های کشور است که دارای آرشیو بسیار غنی از انواع قهوه های برند دنیا هم به صورت دانه قهوه و هم بصورت پودر قهوه می باشد.

همچنین این افتخار را داریم که فقط قهوه اصل و مارک را برای مشتریان خود سرو می کند.

شما می توانید علاوه بر نوشیدن قهوه دلخواه خود در کافی شاپ سه میم ، هر دانه قهوه یا پودر قهوه ایی که مد نظر دارید را از طریق فروشگاه اینترنتی سه میم خریداری نمایید.

در متن قصد داریم به بررسی قهوه دانه لاوازا روزا بپردازیم تا شما بتوانید راحت تر قهوه موردنظر خود را انتخاب نمایید.

 

معرفی برند و شرکت لاوازا یا لاواتزا :

بنیان گذار شرکت لاوازا ، لوئیچی لاوازا بود که مغازه خود را در شهر تورین ایتالیا راه اندازی کرد.

لوئیچی لاوازا با توجه به اینکه درخواست بازار برای قهوه بسیار زیاد بود و همچنین علاقه ایی که خود به قهوه داشت ، وارد دنیای تولید قهوه شد.

لوئیچی شروع به مسافر به کشورهای تولید قهوه و جمع آوری اطلاعات در مورد دانه های قهوه و روش های مختلف رست قهوه کرد.

وی بعد از بازگشت شروع به ترکیب دانه های قهوه مختلف و با درجه رست های متفاوت کرد . بدین ترتیب لوئیچی لاوازا توانست انواع مختلفی از قهوه با درجه رست متفاوت و با ترکیب های مختلفی از دانه های قهوه تولید کند.

امروزه شرکت لاوازا انواع قهوه از درجه رست مدیوم تا درجه رست دارک را هم بصورت دانه قهوه و هم بصورت پودر قهوه تولید می کند.

 قهوه دانه روزا لاوازا (Lavazza Qualita Rossa) :

قهوه دانه لاوازا روزا جز محبوب ترین و پرطرفدارترین قهوه های شرکت لاوازا می باشد.

کافی شاپ سه میم این افتخار را دارد که قهوه لاوازا روزا اصل را در منوی خود موجود دارد و می تواند در اختیار علاقه مندان این قهوه بینظیر قرار دهد.

قهوه دانه لاوازا روزا سه میم ترکیبی از 60 درصد دانه قهوه روبوستا از مناطق آفریقای مرکزی و 40 درصد دانه قهوه عربیکا از مزارع مرتفع برزیل می باشد.

قهوه دانه لاوازا روزا سه میم دارای رست مدیوم با تلخی متوسط و ترکیبی از بهترین دانه های گرید A است.

قهوه دانه لاوازا روزا که در فروشگاه اینترنتی سه میم هم موجود می باشد ، دارای اسیدیته متوسط و عطر و آرومای قوی با غلظت بالا و ماندگاری طعم در دهان است.

یکی دیگر از ویژگی خوب قهوه دانه لاوازا روزا در این است که برای تمام دستگاه های قهوه ساز از جمله فرنچ پرس ، فرانسه ساز و اسپرسو ساز و ... مناسب است.

قهوه دانه لاوازا روزا سه میم به عنوان یک قهوه عالی برای شروع یک روز پر انرژی با دریافت مقدار قابل توجهی کافئین انتخاب مناسبی است.

قهوه دانه لاوازا روزا سه میم تلخی ملایمی دارد که در هنگام نوشیدن نت ها و طعم هایی همانند شکلاتی (همچنین طعم های میوه ای ، مالت ،عسلی ، کاراملی ،چوبی و تنباکویی) را می توان به خوبی احساس کرد.

یکی از قهوه های پرطرفدار کافی شاپ سه میم ، قهوه لاوازا روزا است.

کافی شاپ سه میم فقط از قهوه های اصل و برند برای پذیرایی از مهمانان خود استفاده می کند.

همچنین شما می توانید در کافی شاپ سه میم در محیطی خانوادگی و کلاسیک و آرام از نوشیدن یک فنجان قهوه لاوازا روزا اصل لذت ببرید.

علاوه بر این می توانید برای خرید قهوه دانه لاوازا روزا اصل در بسته های یک کیلوگرمی  در شیراز و همچنین خرید قهوه دانه لاوازا روزا از هر نقطه ایی از کشور از طریق فروشگاه اینترنتی سه میم اقدام نمایید و هر زمان که خواستید از طعم این قهوه فوق العاده لذت ببرید.

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top