کافه سه میم

پودر قهوه استارباکس فرنچ رست (Starbucks French Roast)

شرکت استارباکس

معرفی پودر قهوه استارباکس فرنچ رست

  • پودر قهوه استارباکس فرنچ رست سه میم

شرکت استارباکس :

کمپانی استارباکس در سال 1971 توسط سه دوست در شهر سیاتل آمریکا تاسیس شد.

آنها طرز بو دادن و رست کردن دانه های قهوه را از فرد دیگری آموخته بودند و همان کافی بود که در آنها انگیزه ورود به عرصه قهوه ایجاد شود.

چند سال بعد با اضافه شده هاوارد شولتز به عنوان شریک جدید به استارباکس و ارائه نظریه ایجاد کافی شاپ در کنار فروش قهوه توسط وی ، باعث شد که استارباکس به شرکتی عظیم و بزرگ تولید و سرو قهوه در جهان تبدیل شود.

امروزه کمپانی استارباکس بزرگترین کافی شاپ های زنجیره ایی در جهان را در اختیار دارد.

استارباکس در تمام شعب خود در هر نقطه ایی از دنیا که باشد فقط از قهوه های اصل خود که در کارخانجات خود و به روش خاصی که دارند ، تولید می شود ، استفاده می کنند و شعارش این است که کیفیت استارباکس در هر جایی از جهان باید یکی باشد.

شرکت استارباکس در حال حاضر یکی از قوی ترین و محبوب ترین تولید کننده های قهوه در جهان می باشد که تمام تلاش این شرکت در جهت ارائه قهوه با کیفیت و رست عالی می باشد.

شرکت استارباکس محصولات خود را براساس سه دسته به بازار ارائه می کند:

  1. براساس فرمت یا همان شکل قهوه (دانه قهوه ، پودر قهوه ، پد قهوه و ... )

  2. براساس میزان رست قهوه (روست دارک ، مدیم ، لایت)

  3. براساس کلکسیون قهوه

 

پودر قهوه استارباکس فرنچ رست (Starbucks French Roast) :

پودر قهوه استارباکس فرنچ رست دارای بالاترین درجه تلخی است.

پودر قهوه استارباکس فرنچ رست از بهترین دانه های قهوه 100 درصد عربیکا تهیه می شود که در شدیدترین درجه گرما به روش فرانسوی بو داده می شوند و نتیجه آن یک قهوه لذیذ ، تلخ و اسموکی است.

پودر قهوه استارباکس فرنچ رست سه میم در بسته بندی پاکتی سوپاپدار 793 گرمی عرضه می شود.

منظور از فرنچ رست ، تیره ترین مرحله در برشته کردن دانه های قهوه می باشد و حرارت دادن دانه های قهوه تا شنیدن دومین صدای ترک خوردن دانه ادامه می یابد.

در این مرحله دانه های قهوه هنوز طعم و عطر مطلوبی دارند و دانه ها ظاهری سیاه و سطحی روغنی و براق پیدا می کنند.

پودر قهوه استارباکس فرنچ رست سه میم دارای طعم قوی و دودی و رست دارک می باشد.

پودر قهوه استارباکس فرنچ رست دارای آرومای خوب و دلنشینی می باشد و با وجود رست دارکی که دارد دارای یک تلخی دلنشین و خوشآیندی است.

پودر قهوه استارباکس فرنچ رست سه میم در کنار داشتن طعم و عطر عالی ، به دلیل اینکه به صورت پودر آماده می باشد یکی از بهترین انتخاب ها برای مصارف خانگی است.

پودر قهوه استارباکس فرنچ رست برای تهیه انواع روش های دم کردن قهوه همانند اسپرسو ، قهوه فرانسه ، موکاپات ، اسپرسو سازها و ... مناسب است.

اگر علاقه مند هستید که این قهوه بینظیر را در لیست قهوه های مصرفی خود داشته باشید و از نوشیدن آن لذت ببرید ، می توانید برای خرید پودر قهوه استارباکس فرنچ رست اصل از هر نقطه ایی در کشور به وبسایت اینترنتی فروشگاه قهوه سه میم مراجعه کرده و این قهوه فوق العاده را با کمترین قیمت و به صورت مستقیم از فروشگاه اینترنتی سه میم خریداری نمائید.

 

 

 

 

پودر قهوه اورو لاوازا قوطی Lavazza Qualita OROپودر قهوه سورته لاوازا Lavazza Suerteپودر قهوه اسپرسو ایتالیانو کلاسیکو لاوازا قوطی Lavazza espresso italiani classicپودر قهوه اسپرسو ایتالیانو کلاسیکو لاوازا Lavazza espresso italino classicپودر قهوه کرما گوستو فورته لاوازا Lavazza Crema e gusto forteپودر قهوه کرما گوستو کلاسیکو لاوازا Lavazza Crema e gusto classicپودر قهوه لاوازا اورو Lavazza qualita OROپودر قهوه لاوازا کافه اسپرسو Lavazza Caffe espressoپودر قهوه لاوازا روزا Lavazza Rossaپودر قهوه مهمت افندی قوطی Mehmet Efendiپودر قهوه کلاسیکو ایلی Illy Classicoپودر قهوه اینستو ایلی Illy intenseپودر قهوه روزا لاوازا قوطی Lavazza Qualita Rossaپودر قهوه کافه اسپرسو لاوازا قوطی Lavazza Caffe espressoپودر قهوه کرما گوستو کلاسیکو لاوازا قوطی Lavazza Crema E Gusto Classicoپودر قهوه استارباکس پیک پلیس (Starbucks Pike Place Roast)پودر قهوه استارباکس ایتالین رست (Starbucks Italin Roast)پودر قهوه استارباکس فرنچ رست (Starbucks French Roast)پودر قهوه استارباکس کلمبیا (Starbucks Colombia Single-Origin)پودر قهوه استارباکس هوس بلند (Starbucks House Blend) -

نویسنده: الهام خجسته

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top