ثبت نام / ورود
3 میم

قهوه دانه اسپیشال بار اسپرسو گوپیون ( Goppion special bar espresoo)

قهوه اسپیشال چیست؟

از تفاوت قهوه اسپیشال با دیگر قهوه ها آگاهی دارید؟

چه ویژگی خاصی در قهوه اسپیشال وجود دارد که آنرا متمایز کرده است؟

چطور می توان آسان و راحت قهوه اسپیشال را خریداری کرد؟

  • قهوه اسپیشال بار اسپرسو گوپیون سه میم

 کافی شاپ سه میم از محدود کافی شاپ هایی است که برای تهیه انواع قهوه های خود فقط از قهوه های برند و اصل استفاده می کند.

همچنین تمام قهوه های برند نیز در فروشگاه اینترنتی سه میم قابل خرید و در دسترس تمام قهوه دوستان قرار داده است.

در این مقاله قصد داریم یکی از قهوه های برند و خاص کافه سه میم ، قهوه اسپیشال بار اسپرسو گوپیون را مورد بررسی قرار دهیم.

 

قهوه اسپیشال یا اسپیشیالیتی یا اسپشال :

دانه های قهوه اسپیشال که فروشگاه اینترنتی سه میم هم موجود می باشد از دانه های بسیار مرغوبی هستند که در شرایط خاص اقلیمی رشد می کنند و با نظارت کامل در طول رشد پرورش می یابند و روند رست یا بو دادن خاص خود را دارد و همین امر باعث طعم فوق العاده و بینظیر قهوه اسپیشال شده است.

کلمه اسپیشال اولین بار توسط ارنا ناتسن استفاده شد که توصیف کننده قهوه ایی است که در تمام مراحل از رشد تا رست دارای شرایط خاص خود است.

قهوه اسپیشال سه میم از محدود قهوه هایی است که از نمره صفر تا صد توانسته نمره ایی بالاتر از هشتاد را کسب کند و این نشان دهنده مورد پسند بودن این قهوه در دنیا از نظر طعم و بوی قهوه است.

قهوه اسپیشال در مناطق خاصی از آمریکا جنوبی و آسیای شرقی و آفریقا کشت می شود.

یکی از شرکت هایی که قهوه اسپیشال بسیار با کیفیتی دارد شرکت گوپیون ایتالیا است.

 

قهوه اسپیشال بار اسپرسو گوپیون ( Goppion special bar espresoo):

قهوه اسپیشال بار اسپرسو گوپیون که در کافی شاپ سه میم سرو می شود یک قهوه با رست دارک است که  از ترکیب 80 درصد عربیکا و 20 صد در روبوستا تهیه شده است .

قهوه اسپیشال بار اسپرسو گوپیون سه میم دارای کرمای بسیار غلیظ می باشد و مخصوص افرادی است که دوست دارند طعم یک اسپرسوی اصیل را تجربه کنند.

قهوه اسپیشال بار اسپرسو گوپیون که در کافه سه میم سرو می شود می تواند پاسخی مناسب برای ذائقه این افراد باشد.

شرکت گوپیون ایتالیا یکی از بهترین تولید کنندگان قهوه اسپیشال می باشد.

قهوه اسپیشال بار اسپرسو گوپیون دارای کافیین متوسط رو به بالا و طعمی کرمی و وانیلی است و قهوه ای مناسب برای تهیه اسپرسو و لاته و کاپوچینو است .

 

مقایسه قهوه اسپیشال بار اسپرسو گوپیون با دیگر قهوه ها:

اگر بخواهیم از قهوه هایی همرده با قهوه اسپیشال بار اسپرسو گوپیون سه میم نام ببریم می توانیم به قهوه اسپرسو دالمایر آلمانی اشاره کرد.

قهوه اسپیشال بار گوپیون نسبت به قهوه اسپرسو دالمایر دارای طعم ملایم تری است و رست بهتری دارد.

البته میزان کافئین هر دو قهوه در یک حد می باشد و دارای طعم عالی هستند.

 

دوستداران و علاقه مندان قهوه اسپیشال بار اسپرسو گوپیون می توانند این قهوه بینظیر را در کافی شاپ سه میم در محیطی دنج و کلاسیک و ارام در کنار عزیزان خود میل کنند و از طعم فوق العاده آن لذت ببرند.

همچنین شما می توانید قهوه اسپیشال بار اسپرسو گوپیون را از طریق فروشگاه اینترنتی سه میم هم سفارش دهید و از این قهوه بینظیر در هر جایی که خواستید بهره مند شوید.

 

 

 

 

لیست رستوران های شیراز ، اطلاعات رستوران های شیراز، رستوران های بزرگ شیراز، رستوران های بین المللی شیراز، بهترین رستوران های شیراز، سفره خانه های شیراز، مجموعه های غذایی شیراز، رستوران خوب در شیراز، باغ رستوران های شیراز، رستوران های کلاسیک شیراز، رستوران، رستوران های برتر شیراز، رستوران سنتی شیراز، رستوران ملل شیراز، رستوران ایرانی شیراز، رستوران شیراز، بهترین رستوران شیراز، رستوران های سنتی شیراز، بهترین باغ رستوران های شیراز ، باغ رستوران با موسیقی زنده در شیراز، رستوران دالاهو شیراز، رستوران صوفی شیراز، رستوران چینی شیراز ، رستوران هندی شیراز، رستوران برزیلی در شیراز، برترین رستوران های شیراز، معروفترین رستوران در شیراز، رستوران در شیراز، بانک اطلاعات رستوران ، بانک اطلاعات رستوران شیراز، معروف ترین رستوران در شیراز، کافه رستوران سه میم ، سه میم، کافه سه میم ، رستوران سه میم ، قهوه ، چای ، دمنوش ، پودر قهوه ، دانه قهوه ، قهوه ساز ، صبحانه ، غذا ، پاستا ، سالاد ، کافه دنج ، کلاسیک ، بهترین ، بهترین کافه ، بهترین صبحانه ، املت ، نیمرو ،   

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top