ثبت نام / ورود
3 میم

3 میم

فروش انواع قهوه های برند و ارسال به تمام نقاط ایران

قهوه دانه لاوازا کوالیتا اورو (Lavazza Qualita Oro)

چرا قهوه لاوازا اورو اینهمه طرفدار دارد؟

چه ویژگی هایی در قهوه لاوازا اورو آنرا خاص کرده است؟

از کجا قهوه لاوازا اصل را با مناسب ترین قیمت خریداری کنیم؟

  • قهوه دانه لاوازا کوالیتا اورو (Lavazza Qualita Oro)

کافی شاپ سه میم جز اقلیت محدود کافی شاپ هایی است که برای تهیه انواع قهوه های خود فقط از قهوه های اصل و برند استفاده می کند.

همچنین تمام قهوه های برند دنیا در فروشگاه اینترنتی سه میم قابل خرید و در دسترس شما عزیزان قرار داده شده است.

در اینجا می خواهیم یکی از قهوه های بینظیر سه میم یعنی قهوه لاوازا اورو را بررسی کنیم.

 

تاریخچه لاوازا

موسس شرکت لاوازا ، لوئیچی لاوازا بود که ابتدا فروشگاه موادغذایی خود را در تورین ایتالیا راه اندازی کرد و سپس به دلیل علاقه ایی که داشت دنبال تولید قهوه و مخلوط کردن دانه های مختلف قهوه برای بدست آوردن طعم های جدید رفت.

لاوازا طی سالیان زیاد و با مطالعه و تلاش بسیار توانست سرانجام قهوه های خاص خود را تولید کند و شرکت خود را گسترش دهد و نمایندگی های بسیاری در سراسر دنیا نیز داشته باشد.

همچنین لاوازا برای حفظ عطر و بوی قهوه های خود اقدام به تولید بسته بندی های پرگامین کرد که برای اولین بار در دنیا بود که از این بسته های دولایه برای نگهداری قهوه استفاده می شد.

این امر کمک بسیاری می کرد که افراد بتوانند برای چند روز خود قهوه خریداری کنند.

قهوه های لاوازا از قهوه های پرطرفدار در کل دنیا است. لاوازا توانسته با تولید انواع قهوه ها با روست های مختلف تمام ذائقه ها را تامین کند و همین امر در پذیرفته شده آن به عنوان یکی از برندهای فوق العاده دنیا بسیار موثر بوده است.

قهوه های لاوازا دارای انواع درجه روست هستند یعنی از درجه روست لایت ، مدیوم لایت ، مدیوم ، مدیوم دارک و دارک را شامل می شود.

قهوه های لاوازا هم به صورت دانه قهوه و هم پودر قهوه در سایزهای مختلف تولید می شود.

 

 قهوه دانه لاوازا کوالیتا اورو (Qualita Oro) : 

کلمه کوالیتا اورو در فرهنگ ایتالیا به معنای کیفیت طلایی است و به جرئت می توان گفت بهترین قهوه برای تهیه اسپرسو است.

قهوه کوالیتا اورو سه میم از دانه های 100 درصد عربیکای آمریکای مرکزی تهیه می شود.

قهوه کوالیتا اورو که در کافی شاپ سه میم سرو می شود ، روست مدیوم دارد و از آنجایی که از دانه 100 درصد عربیکا تولید می شود دارای کافئین پایینی است بطوری که در بین دیگر قهوه های لاوازا ، قهوه ایی است که حتی برای مصرف بعد از شام هم مناسب است.

قهوه کوالیتا اورو لاوازا دارای عطر و طعم فوق العاده ایی است و برای دم کردن انواع روش های قهوه ، چه با دستگاه های خانگی و چه دستگاه های صنعتی انتخاب بسیار مناسبی است.

در هنگام نوشیدن قهوه کوالیتا اورو سه میم طعم های متفاوتی از جمله طعم های میوه ای احساس می شود. این قهوه کم شیرین و با کرمای عالی می باشد.

 

قهوه کوالیتا اورو لاوازا را می توانید در کافی شاپ سه میم در محیط آرام و بسیار دیدنی کافه سه میم در کنار دوستان خود میل کنند و از آن لذت ببرید.

همچنین شما از طریق فروشگاه اینترنتی سه میم می توانید قهوه کوالیتا اورو لاوازا را تهیه کنید و از این قهوه فوق العاده در هر جا و هر زمانی که خواستید لذت ببرید.

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top