ثبت نام / ورود
3 میم

3 میم

فروش انواع قهوه های برند و ارسال به تمام نقاط ایران

قهوه دانه کرما گوستو کلاسیکو لاوازا (Lavazza Crema E Gusto Classico)

قهوه کرما گوستو کلاسیکو لاوازا جز کدام دسته قهوه هاست؟

ویژگی و طعم قهوه کرما گوستو کلاسیکو چگونه است؟

چگونه می توان قهوه کرما گوستو کلاسیکو لاوازا اصل را بصورت اینترنتی خرید کنیم؟

  • قهوه دانه کرما گوستو کلاسیکو سه میم

کافی شاپ سه میم مفتخر است که از جمله کافی شاپ های محدودی است که برای تهیه انواع قهوه های خود فقط از قهوه های برند و اصل از جمله قهوه کرما گوستو کلاسیکو لاوازا استفاده می کند.

همچنین در فروشگاه اینترنتی سه میم ، تمام قهوه های برند را هم به صورت دانه قهوه و هم پودر قهوه در دسترس شما عزیزان قرار گرفته تا بتوانید راحت و آسان آنها را تهیه کنید و از آنها لذت ببرید.

در این متن قصد داریم به نقد و بررسی قهوه کرما گوستو کلاسیکو لاوازا بپردازیم.

 

تاریخچه شرکت لاوازا :

لوئیچی لاوازا موسس شرکت لاوازای ایتالیا بود که کار خود را از یک مغازه کوچک شروع کرد.

لاوازا در سالهای بعد به دنبال علاقه اش یعنی تولید قهوه با طعم و عطر و رست های مختلف قهوه رفت.

تلاش های بسیار لاوازا در زمینه قهوه و ابداعات و اختراعات او و فرزندانش در زمینه قهوه و دستگاه های قهوه ساز و غیره باعث شد که شرکت لاوازا به یکی از بزرگترین شرکت های قهوه دنیا تبدیل شود.( این مبحث کاملا در مقاله قهوه اورو لاوازا توضیح داده شده است.)

شرکت لاوازا از شرکت های محدودی است که انواع قهوه با انواع رست را تولید می کند. شرکت لاوازا قهوه از رست لایت تا دارک را تولید می کند.

 

 قهوه دانه کرما گوستو کلاسیکو لاوازا (Lavazza Crema E Gusto Classico) : 

قهوه دانه کرما گوستو کلاسیکو لاوازا ترکیبی بینظیر از دانه های قهوه روبوستا و عربیکا است.

قهوه کرما گوستو کلاسیکو لاوازا سه میم به عنوان یک قهوه آروماتیک و خوش عطر و بو شناخته می شود.

دانه های روبوستا قهوه کرما گوستو کلاسیکو لاوازا از آفریقا و دانه های عربیکا آن از کشور برزیل تامین می شود.

قهوه کرما گوستو کلاسیکو لاوازا که در کافی شاپ سه میم هم سرو می شود ، دارای کرمای عالی و عطر و بوی نسبتا بالایی است ، که همین غظلت بالای آن باعث شده که برای تهیه یک اسپرسوی عالی انتخابی مناسب و فوق العاده باشد.

قهوه کرما گوستو کلاسیکو لاوازا سه میم ، رست مدیوم دارک و طعمی نسبتا تلخ و اسیدیته پایینی دارد.

قهوه کرما گوستو کلاسیکو لاوازا به صورت دانه در فروشگاه اینترنتی سه میم در اختیار شما عزیزان قرار گرفته تا آنرا به دلخواه و متاسب با قهوه ساز یا اسپرسوساز خود آسیاب کنبد و از نوشیدن یک قهوه خوش عطر و طعم لذت ببرید.

قهوه کرما گوستو کلاسیکو لاوازا برای انواع روش های دم کردن قهوه و استفاده در انواع دستگاه ها ازجمله موکاپات ، اسپرسو ساز ، فرنچ پرس و غیره مناسب است.

کافی شاپ سه میم از محدود کافی شاپ های شیراز است که انواع قهوه از جمله قهوه کرما گوستو کلاسیکو لاوازا اصل را در آرشیو قهوه های برند خود دارد و طرفداران قهوه های لاوازا می توانند در کافی شاپ سه میم در محیطی کلاسیک و آرام این قهوه را به همراه کیک های روز پخت سه میم  میل کنند و لذت ببرند.

علاوه بر این قهوه دانه کرما گوستو کلاسیکو لاوازا اصل را در فروشگاه اینترنتی سه میم در دسترس شما عزیزان قرار داده ایم تا بتوانید آن را آسان و راحت تهیه کنید و از طعم آن لذت ببرید.

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top