ثبت نام / ورود
3 میم

3 میم

فروش انواع قهوه های برند و ارسال به تمام نقاط ایران

قهوه دانه لاوازا اسپرسو کرموسو (Lavazza Espresso Cremoso)

چرا قهوه لاوازا اسپرسو کرموسو باید انتخاب کنیم؟

طعم و عطر قهوه لاوازا اسپرسو کرموسو چه خصوصیاتی دارد؟

از کجا می توان قهوه لاوازا اسپرسو کرموسو را با اطمینان از اصل بودن آن بصورت اینترنتی خریداری کنیم؟

  • قهوه دانه لاوازا اسپرسو کرموسو سه میم

 کافی شاپ سه میم این افتخار را دارد که به عنوان یک کافی شاپ که فقط قهوه های اصل و برند ارائه می دهد شناخته شده است.

همچنین در فروشگاه اینترنتی سه میم ، تمام قهوه های برند و اصل موجود می باشد تا شما بتوانید به راحتی بصورت آنلاین قهوه دلخواه خود را سفارش دهید و از آن لذت ببرید.

در این متن قصد داریم در مورد یکی از قهوه های بینظیر سه میم ، قهوه دانه لاوازا اسپرسو کرموسو صحبت کنیم.

 

در ابتدا بصورت مختصر به بررسی تاریخچه شرکت لاوازا می پردازیم:

شرکت لاوازا از مطرح ترین شرکت های تولید قهوه در ایتالیا و دنیا با قدمتی بیش از یک قرن می باشد.

موسس شرکت لاوازا یعنی لوئیچی لاوازا با توجه به نبود قهوه های رست آماده در بازار و نبود قهوه های مختلف که بتواند همه را راضی کند ، از این فرصت استفاده کرد و شروع به ترکیب دانه های قهوه و دادن رست های مختلف به آنها کرد و به این ترتیب توانست قهوه هایی با طعم ها و آروماهای مختلفی را تولید کند که ذائقه همه را ارضا می کرد. همین امر باعث شد که شرکت لاوازا خیلی سریع در بازار قهوه مشهور شود.

لاوازا در زمینه های مختلف صنعت قهوه از تولید قهوه با رست های مختلف گرفته تا تولید پاکت هایی جدید با ویژگی خاص برای بسته بندی قهوه که کیفیت قهوه را برای زمان طولانی تری حفظ شود و همچنین تولید اسپرسو ساز و ... دستی در کار دارد.

 

قهوه دانه لاوازا اسپرسو کرموسو (Lavazza Espresso Cremoso) :

قهوه لاوازا اسپرسو کرموسو که در فروشگاه اینترنتی سه میم هم موجود می باشد از ترکیب دانه های عربیکای آمریکا جنوبی و دانه های روبوستای آسیای جنوب شرقی تهیه می شود.

قهوه لاوازا اسپرسو کرموسو سه میم ، دارای رست مدیوم و کرمای عالی است و همین امر باعث شده که علاوه بر اسپرسو ، برای تهیه نوشیدنی های ترکیبی قهوه با شیر همچون لاته و کاپوچینو انتخاب عالی باشد.

قهوه لاوازا اسپرسو کرموسو که در کافی شاپ سه میم سرو می شود ، عطر و طعمی دلنشین و فوق العاده ای دارد که در انتها یک مزه شیرین با نت شکلاتی را در دهان به وجود می آورد.

ویژگی اصلی قهوه لاوازا اسپرسو کرموسو سه میم ، آرومای شکلاتی و کرمای عالی و ماندگاری است که دارد ، که باعث شده قهوه لاوازا اسپرسو کرموسو به یکی از قهوه های منحصربفرد شرکت لاوازا تبدیل شود.

قهوه لاوازا اسپرسو کرموسو برای درست کردن انواع قهوه همانند اسپرسو ، فرنچ پرس و موکاپات و قهوه ساز فرانسه و ... مناسب است.

قهوه لاوازا اسپرسو کرموسو سه میم قابل استفاده برای تمام دستگاه های قهوه ساز هم خانگی و هم صنعتی می باشد.

قهوه لاوازا اسپرسو کرموسو را می توانید در کافی شاپ سه میم به همراه کیک های روزانه پخت سه میم و در محیطی شیک و خانوداگی و آرام بنوشید و لذت ببرید.

علاوه بر آن قهوه لاوازا اسپرسو کرموسو را می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی سه میم ، به راحتی تهیه نمایید و هر زمان که خواستید از این قهوه لذت ببرید.

 

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top