کافه سه میم

ایلی (Illy)

معرفی شرکت ایلی

بررسی برند ایلی از ابتدا تا به امروز

معرفی تولیدات ایلی

معرفی محصولات ایلی

 • ایلی (illy)

ایلی

.ایلی یکی از برند ها و شرکت های معتبر و بزرگ ایتالیایی است که سابقه بسیار طولانی در صنعت قهوه دارد.

.شرکت ایلی (Illy) توسط فرانچسکو ایلی (Francesco Illy) در سال 1933 در شهر تریسته ایتالیا راه اندازی شد.

.فرانچسکو اصالتا اهل مجارستان بود که بعد از جنگ جهانی اول به وین و بعد به شهر تریسته ایتالیا مهاجرت کرد و در همان شهر مشغول به کار شد و شرکت خود را راه اندازی کرد.

 

ایلی،illy،برند ایلی،قهوه ایلی،قهوه ایلی اصل،فروش قهوه ایلی، قهوه برند،قهوه مارک

 

.در همان سال اول فعالیت ، ایلی یک نوع بسته بندی را اختراع و ارائه کرد که بسیار هم مورد توجه قرار گرفت؛ در بسته بندی های جدید ایلی ، قهوه درون ظرف های فلزی دربدار و تحت فشار بسته بندی می شدند.

.این روش جدید انقلابی در زمینه بسته بندی های قهوه ایجاد کرد زیرا علاوه بر راحت تر و آسان تر کردن حمل و نقل قهوه ، باعث حفظ طعم و عطر و بوی قهوه برای مدت زمان طولانی تری می شد که همین موضوع امکان ارسال قهوه با کیفیت را به دیگر کشور ها را امکان پذیر کرد.

.شرکت ایلی همچنان از همین روش برای بسته بندی قهوه های خود استفاده می کند.

.فرانچکسو ایلی علاقه بسیاری به قهوه و درست کردن قهوه های مختلف با طعم ها و درجات رست متفاوت داشت. علاوه بر این وی ابداعات و اختراعات بسیاری هم در صنعت قهوه به وجود آورد که همگی آنها به قصد راحت تر کردن استفاده مردم از قهوه و همچنین در دسترس بودن قهوه برای تمام عموم مردم بود.

.یکی از کار هایی که ایلی در این مورد انجام داد اختراع اولین ماشین مدرن اسپرسو در سال 1935 بود که از حرارت آب و فشار برای درست کردن اسپرسو استفاده می کرد.

.به دلیل آنکه تنوع قهوه های رست شده ایلی در آن زمان نسبت به دیگر شرکت ها بیشتر بود و همچنین تولید قهوه های آسیاب شده (پودر قهوه) را نیز در خط تولیدات خود قرار دارد ، شهرت و طرفدارانش بسیار زیاد شدند.

.شرکت قهوه برند ایلی در 1939 توانست اولین صادرات خود را از طریق یک شرکت تابعه خارجی در سوئیس آغاز کند و به این ترتیب سفیر فرهنگ اسپرسو در اروپا شد.

.ارنستو ایلی پسر فرانچسکو بعد از اتمام تحصیلات خود در رشته شیمی به شرکت پدرش پیوست و در کنار پدر مشغول به فعالیت در حیطه تولیدات قهوه و دستگاه های قهوه ساز و اسپرسو ساز نمود.

.ارنستو اولین آزمایشگاه تحقیقاتی ایلی را تاسیس کرد و با معتبرترین موسسات علمی بین المللی که در زمینه قهوه تحقیقات انجام می دادند و به دنبال نوآوری و دستآورد های جدید در صنعت قهوه بود به همکاری پرداخت که تا به امروز هم ادامه دارد.

.در 1974 کمپانی ایلی برای اولین بار بسته بندی حاوی یک دوز قهوه فشرده را به بازار عرضه کرد. آنها به دنبال آن بودند که هر فردی در هر مکانی این امکان را داشته باشد که به یک اسپرسو خوب دسترسی داشته باشد؛ این ابداع ایلی یک نوآوری بسیار جدید در تاریخ قهوه بود ، در افزایش شهرت جهانی ایلی بسیار تاثیرگذار بود.

 

ایلی،illy،برند ایلی،قهوه ایلی،قهوه ایلی اصل،فروش قهوه ایلی، قهوه برند،قهوه مارک

 

.در اوایل دهه هشتاد میلادی ، ایلی توانست به آمریکا راه پیدا کند و دفتر فروش خود را در آمریکا راه اندازی کرد. به این ترتیب برای اولین بار قهوه با رست ایتالیایی به آمریکا وارد شد و آمریکایی ها با طعم اسپرسو ایتالیایی و نقش قهوه در فرهنگ ایتالیایی آشنا شدند.

.شرکت قهوه برند ایلی ایتالیا در طول این زمان دستآورد های بسیاری را در صنعت قهوه انجام داده اند و هم اکنون نیز این شرکت توسط نوادگان فرانچسکو و به صورت خانوادگی اداره می شود.

.شعار ایلی حفظ کیفیت قهوه های خود می باشد و تا به امروز نیز توانسته کیفیت قهوه های خود را در بالاترین سطح ممکن حفظ کند.

.شرکت ایلی همیشه در کنار فعالیت های خود به فعالیت در جهت ابداع و اختراع دستگاه های قهوه ساز و نیز به روز کردن دانش خود می پردازد.

.برند ایلی در اواخر دهه نود ، به عرصه عطر وارد شد و اولین آزمایشگاه عطر قهوه را در تریسته راه اندازی کرد که این آزمایشگاه به مطالعه و بررسی عطرهای منحصر بفرد قهوه ها می پردازند تا در کنار تولیدات خود بتوانند دانش بهتری را در مورد عطر هر کدام از دانه های قهوه که در شرایط مختلف رشد پیدا کرده اند ، دست پیدا کنند.

.در سال 2001 میلادی شرکت ایلی ، بسته بندی معروف قهوه های خود را به صورت قوطی های دربدار از جنس قلع بودند را تولید کرد و در زمان بسیار اندکی به یک نماد بین المللی برای برند ایلی شد.

 

ایلی،illy،برند ایلی،قهوه ایلی،قهوه ایلی اصل،فروش قهوه ایلی، قهوه برند،قهوه مارک

 

.این قوطی ها علاوه بر حفظ بهتر بو و طعم قهوه ، برای استفاده در منزل و محل کار بسیار مناسب و راحت هستند که باعث شد مشتریان و محبوبیت ایلی چندین برابر شود.

.ایلی در مسیر پیشرفت خود در ارائه قالب های جدید قهوه در سال 2006 با تکیه بر دو مرحله تزریق و امولسیون ، کپسول های قهوه خود را با رایحه های بالا تر و طعم و عطر قوی تر و بینظیر را تولید و روانه بازار کرد.

 

ایلی،illy،برند ایلی،قهوه ایلی،قهوه ایلی اصل،فروش قهوه ایلی، قهوه برند،قهوه مارکایلی،illy،برند ایلی،قهوه ایلی،قهوه ایلی اصل،فروش قهوه ایلی، قهوه برند،قهوه مارک

 

.در سال های بعد نوشیدنی های آماده قهوه سرد در بطری های خاص با ترکیبی خاص از کوکا کولا و ایلی روانه بازار شد که علاقه مندان خاص خود را پیدا کرد.

.کمپانی قهوه برند ایلی در راستای فعالیت های مثبت و تاثیر گذاری که در زمینه های مختلف انجام داده بود در سال 2013 به لیست شرکت های با اخلاق جهان که سالانه توسط موسسه Ethisphere معرفی می شوند ، اضافه شد.

.قهوه ایلی با گذشت این همه سال همچنان خود را در میان صدرنشینان قهوه های با کیفیت حفظ کرده و یک حس خاص و تجربه دلنشینی را در هنگام نوشیدن برای فرد ایجاد می کند که باعث می شود مجدد به سمت آن برگردد.

.قهوه های برند ایلی از با کیفیت ترین و مرغوب ترین دانه های قهوه عربیکا جهان تولید می شوند که از بهترین مزارع برزیل ، آمریکای مرکزی ، آفریقا و هند به صورت اختصاصی و مستقیم برای شرکت ایلی خریداری شده و به ایتالیا ارسال می شود.

.در مجموع عوامل تاثیرگذاری که در بالا بردن شهرت و جایگاه ایلی در جهان شده است می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • استفاده از بهترین دانه های قهوه عربیکا

 • انتخاب بهترین تولیدکنندگان قهوه عربیکا و ایجاد یک رابطه پایدار دو طرفه با آنها

 • به اشتراک گذاری دانش هایی که در زمینه قهوه بدست آورده بودند

 • ارائه بالاترین کیفیت از قهوه های تولیدی خود به مصرف کنندگان

.کمپانی برند قهوه ایلی توانسته تمام گواهینامه های مرتب با کیفیت محصولات و برترین برند در جهان (همانند ISO 50001 و ISO 9001 و گواهینامه کوالیته فرانسه و ... ) را دریافت کند.

.امروزه برند ایلی به عنوان یکی از معتبر ترین برند های تولیدی قهوه شناخته شده است و طرفداران بسیاری هم در جهان دارد؛ ایلی محصولات خود را در قالب های مختلف مانند دانه قهوه ، پودر قهوه ، فیلتر قهوه ، کپسول قهوه و ... تولید می کند و همچنین در زمینه تولید قهوه ساز و اسپرسو ساز خانگی و صنعتی و حتی تولید فنجان ها و اکسسوری های مرتبط با قهوه فعالیت دارد.( ایلی معتقد است که در هنگام نوشیدن قهوه باید تمام حس های فرد درگیر و ارضا شود.)

.در ادامه قصد داریم شما را با محصولات مختلف برند ایلی و ویژگی های آروما و طعم هر کدام از آنها آشنا کنیم تا راحت تر بتوانید قهوه متناسب با ذائقه  خود را انتخاب نمائید.

.همچنین اگر به دنبال خرید هر یک از محصولات ایلی اورجینال هستید ( دانه قهوه ، پودر قهوه و ... ) پیشنهاد ما به شما فروشگاه اینترنتی قهوه سه میم می باشد.

.فروشگاه سه میم این افتخار را دارد که انواع محصولات برند ایلی را به صورت مستقیم وارد و با کمترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

معرفی محصولات ایلی :

دانه قهوه ایلی کلاسیکو

قهوه ایلی،ایلی،Illy،قهوه برند،قهوه مارک،دانه قهوه ایلی

 • 100 درصد عربیکا
 • رست مدیوم و تلخی متوسط
 • کرمای خوب و خوش رنگ
 • طعم شیرین و غنی با ته مزه کارامل و نت های شکوفه یاس و پرتقال
 • قوطی دربدار 250 گرمی

 

 

دانه قهوه ایلی اتیوپی

ایلی،قهوه ایلی،illy،قهوه برند ایلی،قهوه مارک،قهوه برند،فروش قهوه ایلی اتیوپی

 • از دانه های 100 درصد عربیکا تولید می شود
 • رست مدیوم لایت
 • غلظت بالا و تلخی متوسط
 • دارای آرومای بالا و طعم شکلاتی و کاراملی همراه با نت گل و میوه و رایحه گل یاسمن
 • جز قهوه های سینگل اورجین ایلی (تک زیستگاه)
 • قوطی های فلزی دربدار 250 گرمی

 

دانه قهوه ایلی اینتنسو

قهوه ایلی اینتنسو،قهوه ایلی،ایلی،illy،قهوه برند،قهوه مارک،قهوه اصل،شیراز

 • 100 درصد عربیکا
 • رست دارک ، آرومای زیاد
 • نت و ته مزه کاکائویی و میوه های خشک
 • طعم تلخ ، کافئین نسبتا بالا
 • قوطی فلزی دربدار 250 گرمی

 

 

دانه قهوه ایلی گواتمالا

قهوه ایلی،قهوه گواتمالا ایلی،گواتمالا،گوآتمالا،Illy،قهوه برند، قهوه مارک،فروشگاه قهوه در شیراز

 • حاوی دانه های 100 درصد عربیکا ی گواتمالا
 • آرومای قوی ، رست مدیوم ، اسیدیته ملایم
 • طعم نسبتا شیرین و دارای نت های کاراملی ، شکلاتی و عسل
 • قوطی فلزی دربدار 250 گرمی

 

 

 

دانه قهوه ایلی برزیل

ایلی،Illy،قهوه ایلی،قهوه برند ایلی ایتالیا،قهوه مارک ایلی،فروشگاه قهوه سه میم

 • حاوی دانه قهوه 100 درصد عربیکای برزیل
 • رست مدیوم – دارک ، اسیدیته کم ، معطر
 • طعم قوی همراه با نت شکلات تلخ ، مرکبات و کارامل
 • دارای کافئین متوسط و مناسب برای قهوه صبح و دیگر ساعات روز
 • قوطی فلزی دربدار 250 گرمی

 

 

 

نویسنده: الهام خجسته

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top