کافه سه میم

هاوس برنت (Hausbrandt)

معرفی برند قهوه هاوس برنت

تاریخچه پیدایش برند Hausbrandt تا کنون

دلایل اول بودن و پایدار بودن برند هاوس برنت 

معرفی محصولات هاوس برنت

 • هاوس برنت (Hausbrandt)

هاوس برنت

.هاوس برنت (Hausbrandt) از شرکت های معتبر و مطرح در زمینه قهوه می باشد که به عنوان یکی از خریداران اصلی نژاد قهوه روبوستا از سراسر جهان شناخته می شود.

.برند هاوس برنت توسط هرمان هاوس برنت در سال 1892 در شهر تریسته ایتالیا تاسیس شد و از محبوب ترین برند های قهوه در ایتالیا می باشد.

.هاوس برنت اولین کارخانه رست قهوه در ایتالیا است که با پیشرفت دانش ها و پیگیری های افراد با تجربه ایی که در آنجا کار می کردند توانستند حتی دستگاه های مکانیکی برای انجام بو دادن دانه قهوه و همچنین سیستم خنک کننده ای که عطر قهوه تازه بو داده را حفظ می کردند را تولید کنند که در تولید قهوه های با کیفیت آنها بسیار موثر بود و علاوه بر آن باعث شد شرکت هاوس برنت بیشتر بر سر زبان ها بیفتد.

.این برند در سال های 2003 و 2004 به عنوان بهترین قهوه سال از طرف سرآشپزان قهوه و شیرینی معرفی شد.

 

هاوس برنت،Hausbrandt،قهوه هاوس برنت،قهوه برند،قهوه مارک،فروش قهوه برند هاوس برنت

 

.شرکت قهوه برند هاوس برنت اولین برندی بود که دانه قهوه را در بشکه های فلزی پلمپ و بسته بندی می کرد و قهوه ها در کارخانه تولید و بسته بندی می شدند و به دیگر نقاط جهان ارسال می نمود. دلیل استفاده از این نوع بسته بندی حفظ کیفیت و عطر و طعم قهوه ها بود.

.کار دیگری که هاوس برنت به عنوان یکی از اولین ها انجام داد ، اجرا کردن تبلیغات و بازاریابی در زمینه قهوه بود که تا به آن روز شرکتی در این زمینه فعالیتی انجام نداده بود. هاوس برنت با یک شعار ساده ولی پر معنا شروع کرد که بسیار هم مورد توجه قرار گرفت به طوریکه آن شعار مترادف شده بود با نام هاوس برنت و در پی آن نام هاوس برنت با قهوه مترادف شد و به صورت ناخوادگاه همزمان با هم مورد استفاده قرار می گرفتند.

.پس از آنکه قهوه های هاوس برنت به صورت کاملا واضح با لحظات مردم عجین شده بود ، شرکت هاوس برنت ایده های جدید را کشف کرد و به آزمایش های واقعی بازاریابی پرداخت و در این زمینه آزمون و خطا های زیادی را انجام داد و توانست اطلاعات بسیار ارزشمندی را بدست آورد که در روند بازاریابی به آنها بسیار کمک کرد.

.یکی از بزرگ ترین بردی که هرمان هاوس برنت نصیبش شد این بود که می توانست بهترین دانه های قهوه را از بندر دریافت و بارگیری کند یعنی درست قبل از آنکه قهوه ها وارد بازار شود و به دست دلالان قهوه بیفتد و با دانه های بی کیفیت ترکیب شوند.

.همچنین هاوس برنت از بهترین دستگاه های رست کننده موجود برای رست کردن دانه ها استفاده می کرد تا بتواند بهترین نتیجه را بدست آورد.

.همین روند کاری هاوس برنت باعث شده که کیفیت قهوه های هاوس برنت بسیار بالا باشد و خوشبختانه تا به امروز توانسته کیفیت بالای قهوه های خود را همچنان حفظ کند.

.از زمان تاسیس تا کنون که 130 سال از آن می گذرد ، تاریخ و سنت و مسیر هاوس برنت همیشه با مسیر رشد مدنی ، فرهنگی و اقتصادی ایتالیا و فراتر از آن با هم آمیخته بوده اند؛ این برند همیشه به زادگاه خود وفادار بوده و با آن ارتباط عمیقی داشته است.

.کمپانی قهوه برند هاوس برنت در طی این 130 سال هرگز خود را به سازگاری با شرایط متغیر بازار محدود نکرده است ، بلکه توانسته روندها را پیش بینی کرده و محصولات و خدمات نوآورانه ای را ارئه دهد که قادر به درک بهتر نیاز های مختلف در زمانه خود باشد.

.Hausbrandt به لطف تعادل کامل بین تجربه صنعتگر و ظرفیت صنعتی توانسته حضوری پایدار در کانال Ho.re.ca ایجاد کند و قهوه با کیفیت برتر و خدماتی دقیق و واضح ارائه دهد.

.هاوس برنت از زمان تاسیس تا به امروز ، توانسته تعهد ، اشتیاق و شایستگی خود را به عنوان یک شرکت بزرگ تایید کرده و اثر شگرف خود را در دنیای رست قهوه به جای بگذارد و به لطف انتخاب دقیق بهترین دانه ها ، قهوه هایی با کیفیت بسیار بالا را تولید و عرضه کند.

.هاوس برنت همیشه به ایجاد ترکیب های پیچیده و ظریف مشهور بوده است و این امر را به عنوان نماد همیشگی خود در تولید قهوه قرار داده است و به آن وفادار بوده است.

.هاوس برنت در طول این سال ها بار ها توانسته خود را از اول سرپا کرده و با ایده ها و الهامات غنی خود و جذابیت هایی که در روند تولید محصولات خود استفاده می کند ، جایگاه خود را حفظ کند.

.امروزه هاوس برنت در تولید انواع قهوه ها با قالب های مختلف و با طعم های متفاوت فعالیت دارد و همچنین در زمینه های دیگری که در زمینه صنعت قهوه باشد نیز کاملا فعال می باشد و همان طور که بیان شد علاوه بر فعالیت در صنعت قهوه در زمینه های دیگری که به رشد و توسعه ایتالیا در زمینه های مختلف کمک می کند نیز دستی بر آتش دارد و به عنوان یکی از پیشتازان محسوب می شود.

 

هاوس برنت،Hausbrandt،قهوه هاوس برنت،قهوه برند،قهوه مارک،فروش قهوه برند هاوس برنت

 

.اکثریت قهوه دوستان در سراسر جهان حتی برای یک بار هم که شده از قهوه های هاوس برنت میل کرده اند و درصد خیلی بالایی از این افراد ، از قهوه های هاوس برنت به عنوان یکی از بهترین و با کیفیت ترین قهوه هایی که در طول عمر خورده بوده اند ، یاد کردند.

.اگر شما نیز تمایل دارید قهوه های هاوس برنت اصل را میل کنید ، پیشنهاد می کنیم حتما به کافی شاپ سه میم تشریف بیاورید؛ در کافی شاپ سه میم شیراز فقط انواع قهوه های برند و مارک جهان از جمله قهوه های هاوس برنت ، گوپیون ، جامائیکا ، پیتس و ... برای مشتریان سرو می شود و شما می توانید از نوشیدن قهوه خود در محیطی کلاسیک و آرام و دنج لذت ببرید.

.همچنین می توانید قهوه های برند هاوس برنت اورجینال را از فروشگاه قهوه سه میم به صورت اینترنتی خریداری نمائید.

محصولات برند هاوس برنت :

دانه قهوه هاوس برنت سوپر بار

هاوس برنت،هاس برنت،هاوس برند،Hausbrandt،هاوس برنت سوپر بار،فروش قهوه برند

 • ترکیب 70 درصد قهوه عربیکا و 30 درصد قهوه روبوستا
 • دارای یک ترکیب کلاسیک و بینظیر
 • رست دارک با دانه های براق و روغنی
 • نت و ته مزه کاکائویی و نان تست
 • کافئین مناسب برای شروع یک روز پر انرژی
 • پاکت وکیومی سوپاپدار 1 کیلوگرمی

 

  دانه قهوه هاوس برنت مدل اسپرسو

  هاوس برنت،هاوس برنت اسپرسو،قهوه هاوس برنت،هاس برنت،هاس برند،قهوه برند در شیراز

  • حاوی ترکیب 80 درصد عربیکا و 20 درصد روبوستا
  • رست مدیوم ، اسیدیته پایین ، کافئین متوسط
  • رایحه و مزه فندوق ، آروما عالی
  • پاکت وکیومی یک کیلوگرمی

   

   

   

  دانه قهوه هاوس برنت ونیزیا

  قهوه هاوس برنت،هاوس برنت،هاوس برند،هاس برند،فروش قهوه مارک در شیراز،قهوه برند

  • از نوشیدنی های انرژی زا و نشاط آور محسوب می شود
  • ترکیب 20 درصد دانه عربیکا و 80 درصد دانه روبوستا
  • رست مدیوم ، تلخی متوسط ، کافئین بالا
  • پاکت های سوپاپدار یک کیلوگرمی

   

   

   

  دانه قهوه هاوس برنت گورمت

  هاوس برنت،Hausbrandt،قهوه هاوس برنت گورمت،هاس برنت،هاس برند،قهوه مارک در شیراز

  • حاوی دانه های 100 درصد عربیکا
  • شیرینی لطیف ، اسیدیته کم ، طعم عالی با نت های ادویه و مرکبات
  • کافئین مناسب ، رست لایت ، شدت متوسط
  • رایحه متعادل و کرمای خوب
  • پاکت سوپاپدار یک کیلوگرمی

   

   

   

  نویسنده: الهام خجسته

  طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
  Top