کافه سه میم

قهوه در تهران

قهوه در تهران

در تهران قهوه خوب از کجا بخریم

خرید اینترنتی قهوه اصل و اورجینال

 • قهوه در تهران

قهوه در تهران

.در دهه اخیر در کشور ما ، قهوه همچون دیگر کشور های جهان به عنوان دومین نوشیدنی پر طرفدار بعد از چای قرار گرفته و بخصوص در شهر های بزرگ و در میان نسل جوان ، بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. بیشترین دلیل روی آوردن جوانان به قهوه ، انرژی است که از طریق نوشیدن آن بدست می آوردند. بخصوص در دنیای پر مشغله امروزی که افراد خیلی سریع انرژی خود را از دست داده و کمبود انرژی پیدا می کنند ، نوشیدنی هایی همچون چای و قهوه که به دلیل کافئین موجود در آنها باعث بالا رفتن میزان انرژی در فرد می شود ، بیشتر مورد استقبال قرار گرفتند.

از خاصیت ها و ویژگی های قهوه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • افزایش سطح انرژی و هوشیاری

 • افزایش متابولیسم و چربی سوزی

 • خاصیت آنتی اکسیدانی قوی

 • بهبود عملکرد فیزیکی

 • کاهش عوامل موثر در افسردگی

 • افزایش سطح عملکرد مغزی

 • افزایش طول عمر افراد

 • تقویت حافظه کوتاه مدت

 • بهبود عملکرد مغز و خلق و خوی

 • کاهش درد عضلات بعد از ورزش

.همان طور که می بینید قهوه علاوه بر کافئین که باعث حس نشاط و شور در فرد می شود ، دارای خاصیت های بسیاری است که دلیلی بر روی آوردن افراد به این نوشیدنی شده است.

.اگر از دوستداران قهوه هستید یا به تازگی می خواهید خوردن قهوه را آغاز کنید توصیه می کنیم حتما به چند نکته ایی که در زیر به آن اشاره شده توجه داشته باشید تا خدای نکرده دچار مشکل نشوید.

 1. در هنگام خرید قهوه در تهران بهتر است از قهوه های برند و مارک شرکتی خرید کنید ، زیرا قهوه های برند به دلیل آنکه تحت نظارت و آزمایشات دقیق ترکیب و برشته می شوند ، فرد را دچار عوارض نخواهند کرد.

 2. برای خرید قهوه مورد نیاز خود حتما به فروشگاه های معتبر فروش قهوه مراجعه کنید و اگر در شهرتان چنین فروشگاهی در دسترس تان قرار ندارد ، ترجیحا آن را به صورت اینترنتی از فروشگاه های معتبر خریداری نمائید. (فروشگاه اینترنتی قهوه سه میم)

 3. دلیل دیگر برای خرید قهوه برند به این خاطر است که میزان میکس ترکیبی و همچنین میزان کافئین آن روی بسته بندی درج شده و کاملا مشخص است و می توانید بنا به ذائقه خودتان قهوه مناسب را انتخاب کرده تا دچار مشکل نشوید و از نوشیدن قهوه خود نهایت لذت را ببرید.

 4. در هنگام خرید قهوه حتما به تاریخ رست آن توجه کنید؛ هر چه تاریخ جدید تر باشد یعنی قهوه تازه بوده و به تازگی هم رست شده است. (مسلما قهوه های فله چنین ویژگی ندارند.)

 5. ترجیحا در هنگام خرید قهوه ، آن را به صورت دانه خریداری کنید زیرا هم می توانید از سالم بودن دانه های و کیفیت آنها اطمینان حاصل کنید و همچین قهوه به صورت دانه برای مدت زمان بیشتری عطر و طعم خود را حفظ می کند.

.مسلما در تهران به عنوان اولین کلان شهر کشور ، افراد بیشتری وجود دارند که به دنبال نوشیدن قهوه در طول روز می باشند و همین امر باعث شده است که در تهران کافی شاپ ها ، کافه ها و فروشگاه های قهوه بسیاری وجود داشته باشند ولی متاسفانه اکثریت این مکان ها از قهوه های بی کیفیت و فله ای برای سرو یا فروش استفاده می کنند؛ به همین خاطر حتما در هنگام خرید قهوه در تهران به موارد گفته شده بیشتر توجه داشته باشید.

از قهوه فروشی های خوب تهران می توان به این فروشگاه ها اشاره کرد :

 • ادنا : تهران ، ضلع شمالی میدان هفتم تیر

 • سناتور : خیابان ناصر خسرو

 • آنیتا : میدان جمهوری

.پیدا کردن مکان های معتبر برای خرید قهوه در تهران و همچنین مکان هایی که قهوه مارک و برند سرو می کنند کمی دشوار است ولی اگر عادت به خوردن قهوه در طول روز دارید این موضوع برای شما اهمیت بیشتری پیدا می کند و مطمئن باشید ارزش وقت گذاشتن را دارد.

.اگر در تهران نتوانستید فروشگاه قهوه معتبری را بیابید یا وقت کافی برای جستجوی آن را ندارید ، پیشنهاد ما به شما خرید از فروشگاه اینترنتی سه میم می باشد.

.فروشگاه اینترنتی قهوه سه میم از معتبر ترین فروشگاه های قهوه برند در جنوب کشور می باشد که بسیاری از قهوه های برند و اورجینال را به صورت خاص و ویژه وارد کرده و در اختیار قهوه دوستان قرار می دهد. شما از طریق وبسایت اینترنتی فروشگاه سه میم می توانید به راحتی قهوه برند و اصل دلخواه خود را سفارش داده و قهوه خود را در هر کجای کشور که هستید ، تحویل بگیرد و از نوشیدن یک قهوه اصل لذت ببرید.

 

نویسنده: الهام خجسته

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top