کافه سه میم

دانه قهوه راونز برو دِد منز ریچ (Raven’s Brew Coffee Deadman’s Reach)

ویژگی قهوه راونز برو دِد منز ریچ

معرفی برند راونز برو

  • دانه قهوه راونز برو دِد منز ریچ سه میم

 دانه قهوه راونز برو دِد منز ریچ (Raven’s Brew Coffee Deadman’s Reach) :

 .دانه قهوه راونز برو دِد منز ریچ که به قهوه راونز برو اسکلتی یا مرد مرده نیز معروف می باشد دارای رست دارک و تیره بوده که با طعم و نت های شکلات تلخ ، فندوق تیره و شیرینی توام با تلخی همراه شده است که آن را بسیار خاص کرده است.

.دانه قهوه راونز برو دِد منز ریچ که با تیتر Served In Bed Raises The Dead بر روی پاکت آن همراه شده است نه تنها به عنوان یک ترکیب افسانه ای شناخته می شود بلکه به عنوان یک تجربه فرهنگی و یک سبک زندگی که دارای سرعت بالایی است معرفی شده است.

.این قهوه بینظیر به صورت دانه کامل و در پاکت های سوپاپدار 340 گرمی ارائه می شود که برای مصرف خانگی و کافی شاپی مناسب است و می توان آن را برای تهیه انواع قهوه ها مورد استفاده قرار داد.

.قهوه برند Raven’s Brew Coffee Deadman’s Reach سه میم از دانه های کمیاب و با کیفیت بسیار بالا از بهترین مزارع جهان تولید می شود که با دقت و ظرافت بسیار بالایی برشته می شوند تا طعم فوق العاده آن به درستی به دست آید. نتیجه این روش برشته کردن دانه ها بدست آمدن یک قهوه قوی ، غنی و طعم دار با بادی قوی است که کاملا صاف و بدون اسیدیته می باشد.

.این قهوه دارای انرژی و کافئین بالایی است که برای سرو به عنوان قهوه صبحانه مناسب است.

.دانه قهوه راونز برو دِد منز ریچ سه میم حاوی یک ترکیب ارگانیک از بهترین دانه های قهوه می باشد و خاستگاه دانه های موجود در آن عموما از آمریکای جنوبی و هند است که به صورت ویژه ای برشته می شوند.

.Deadman’s Reach نام یک سوله در امتداد جزیره بارانوف در تنگه ای خطرناک در مجمع الجزایر اسکندر در جنوب شرقی آلاسکا می باشد. ما فکر می کنیم که صدای Deadman’s Reach همانند قهوه است و از آن الهام گرفتیم تا این ترکیب بینظیر با سرعت بالا را از قهوه های بسیار کمیاب را طراحی و به قهوه دوستان ارائه دهیم.

این قهوه قوی با کافئین بالایی که دارد برای مصارف زیر بسیار مناسب است:

  • روز هایی که می خواهید صبح خود را سریع شروع کنید و یکباره انرژی بالایی را دریافت کنید.

  • در هنگام حمل و نقل های طولانی مدت

  • برای کسب انرژی و برنده شدن در مسابقات

  • کسب حالت های شادی مطلق و بدست آوردن احساسات عالی

.از طریق فروشگاه اینترنتی قهوه سه میم می توانید برای خرید دانه قهوه راونز برو دِد منز ریچ اصل آمریکا با پلمپ اورجینال با بارکد اصالت اقدام کرده و این قهوه بینظیر را به صورت مستقیم از فروشگاه قهوه سه میم خریداری کرده و قهوه خود را درب منزل در شیراز یا هر شهری که هستید تحویل بگیرد.

.اگر از طرفداران قهوه های خاص و قهوه های با کافئین بالا هستید پیشنهاد می کنیم حتما برای یکبار هم که شده این قهوه را امتحان کنید و مطمئن باشید از طرفداران آن خواهید شد. برای نوشیدن قهوه مارک راونز برو دِد منز ریچ اورجینال آمریکا می توانید به کافی شاپ سه میم تشریف بیاورید و از نوشیدن این قهوه پر قدرت در کنار صبحانه های سه میم لذت برده و روز خود را با انرژی بسیار زیاد آغاز کنید.

.به طور کلی قهوه های راونز برو دارای کافئین بالایی هستند و به همین دلیل هم شهرت پیدا کرده اند و اکثرا از جانب ورزشکاران و دوستداران نوشیدنی های کافئین دار مورد استقبال قرار می گیرد ولی با این حال این قهوه ها از آن دسته قهوه هایی هستند که به دلیل طعم دلچسبی که دارند پیشنهاد می شود که حتما برای یکبار هم که شده آن را امتحان کنید. این قهوه را هم می توانید به صورت قهوه های سیاه همچون اسپرسو و آمریکانو میل کرده و هم می توانید آن را به صورت ترکیبی با شیر همچون کاپوچینو و لاته ماکیاتو میل نمائید.

برند راونز برو (Raven’s Brew) :

.شرکت قهوه برند راونز یا راونز برو از شرکت های بزرگ و قدیمی تولید قهوه در آمریکا می باشد که در 1992 راه اندازی شد.

.شرکت Raven’s به تولید قهوه های خاص و با کیفیت شهرت دارد و توانسته محصولات خود را به سراسر جهان معرفی کرده و طرفداران بسیاری پیدا کند.

 

 

 

دانه قهوه پیک پلیس استارباکس (Starbucks Pike Place Roast)دانه قهوه هالیدی بلند استارباکس (Starbucks Holiday Blend)دانه قهوه آتیباسی اسپشال اورو (Attibassi Special ORO)دانه قهوه آتیباسی میشلا 1918 (Attibassi Miscela 1918)دانه قهوه سالوادور سبز (Salvador)دانه قهوه کورسینی گورمت (Corsini Gourmet)دانه قهوه هرمانس گوپیون (Hermanos Goppion Caffe)دانه قهوه لوکافه اسپرسو بار (Lucaffe Espresso Bar)دانه قهوه لوکافه مدل بلوکافه (BLUcaffe)دانه قهوه لوکافه مامالوچیا (Lucaffe Mamma Lucia)دانه قهوه لوکافه جوکر (Lucaffeina Pulcinella)دانه قهوه لوکافه دل اوسپیته (Coffe Dell Ospite)

نویسنده: الهام خجسته

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top