کافه سه میم

کورسینی (Caffé Corsini)

درباره برند قهوه کورسینی

چگونه قهوه های Caffé Corsini توانستند خود را در تمام جهان جای دهند؟

معرفی محصولات برند کافه کورسینی

  • برند کورسینی

کورسینی

.شرکت Caffé Corsini در سال 1950 میلادی توسط کورسینو کورسینی (Corsino Corsini) در توسکانی ایتالیا راه اندازی شد که به دلیل کیفیت بالای ترکیبات قهوه خود در ایتالیا و سراسر جهان شهرت پیدا کرده است. کورسینی فعالیت خود را از یک آزمایشگاه کوچک تولید قهوه اسپرسو صنعتی آغاز کرد و قهوه با کیفیت و با تمرکز بسیار زیاد بر پایداری آن تولید می کند.

.محصولات برند کورسینی ایتالیا به قدری با کیفیت و خوش طعم می باشند که به راحتی هر فرد قهوه دوستی را مجذوب و شگفت زده می کنند و سنت قهوه ایتالیایی را به خوبی انتقال می دهند. شهر توسکانی یکی از شهر های بسیار دیدنی و خوش منظره ایتالیا است که دارای بستری فرهنگی و تولیدی است که هویت دقیقی به برند کورسینی بخشیده است و مردمانی دارد که در زمینه تولید قهوه و رست آن بسیار با استعداد و هنرمند هستند. به جرات می توان گفت که قهوه های Corsini خود سخنگوی دلیل برتری کورسینی و توسکانی است که از دانش صنعتگران و توانایی نوآوری با تقویت سنت ها ناشی شده است.

.شرکت قهوه برند کورسینی فقط از با کیفیت ترین دانه های قهوه عربیکا و روبوستا که از بهترین مزارع جهان با دقت بسیار دست چین می شوند برای تولید محصولات خود استفاده می کند. کورسینی برای انتخاب دانه ها از همان ابتدا به سراغ بررسی دانه های کشت شده می رود و تا پایان مرحله رشد آنها را تحت نظارت دقیق داشته و به این ترتیب از بهترین دانه ها ، دست چین و خریداری می کند. برای دستیابی به این امر شرکت کورسینی با کشاورزان همچون یک خانواده رفتار می کند و در کنار مزارع به خود کشاورزان و کارگران نیز توجه ویژه دارد تا یک همکاری کاملا منصفانه ای را با هم داشته باشند.

.بعد از ارسال دانه ها به کارخانه ، دانه ها توسط کارمندان بسیار دقیق کورسینی مجدد بررسی شده تا فقط بهترین ها به خط تولید وارد شوند. سپس دانه ها توسط کارشناسان و رست کنندگان بسیار ماهر و با تجربه توسکانی و به شیوه سنتی برشته می شوند تا طعم و عطر مدنظر Corsini تولید شود.

.برند Caffé Corsini در کنار تولید قهوه های با کیفیت ، توجه بسیار خاصی نیز به مصرف کنندگان قهوه هایش دارد. کورسینی به دنبال تکامل سلیقه و طعم های محصولاتش می باشد که هر مصرف کننده ای بتواند قهوه متناسب با سلیقه خود را به راحتی در میان قهوه های کورسینی یافته و از نوشیدن آن قهوه نیز نهایت لذت را ببرد؛ به همین خاطر کورسینی گسترده ترین طیف خاستگاه ها و برشته ها را ارائه می دهد. همین توجه خاص کورسینی و دیگر عوامل باعث شده اند که بسیاری از مصرف کنندگان آن به مصرف کننده وفادار تبدیل شوند یعنی دقیقا همان چیزی که هر تولید کننده ای به دنبال آن می باشد.

.شرکت کافه کورسینی دارای طیف وسیعی از محصولات مرتبط با قهوه است که از آن جمله می توان به انواع دانه قهوه ، پودر قهوه ، کپسول های قهوه سازگار با معروف ترین دستگاه های قهوه ساز همچون نسپرسو ، لاوازا و دولچه گوستو می باشد. همچنین این برند غلاف های قهوه (پد قهوه) خود را که حاوی بهترین ترکیب های قهوه ها می باشد را نیز روانه بازار کرده که استفاده از قهوه را برای هر فردی در هر مکانی بسیار راحت نموده و دیگر نیازی به دستگاه های قهوه ساز نیست. از دیگر محصولات برند کورسینی تولید قهوه آمریکایی با کیفیت بالا برای کسانی که عاشق قهوه خوب آمریکایی هستند.

شرکت قهوه مارک کورسینی در کنار تولید قهوه ، محصولات دیگری همچون ترکیبات خوشمزه جینسینگ و جو و همچنین چای عالی ، بابونه و غلاف چای گیاهی را نیز تولید و عرضه می کند.

.بیش از هفتاد سال است که برند کافه کورسینی بخشی از این جهان شده و به بهترین شکل نشان دهنده توانایی ایتالیایی ها و توسکانی در تولید قهوه و همچنین تجربه بسیار زیاد آنها در این حیطه می باشد. برای بیش از هفتاد سال است که کورسینی در توسکانی ، بهترین ترکیب ها را برای دوستداران قهوه تولید می کند و اولین در کل ایتالیا بوده که تفاوت های ظریف منشا واحد (یا همان تک زیستگاه بودن دانه های قهوه) را ترویج داده و به مصرف کننده ایتالیایی کمک کرده که به دنیای جدید نزدیک تر و طعم ها و نوشیدنی های دیگر را نیز تجربه کنند.

.کورسینی در سال 1987 برای اولین بار قهوه monorigin یعنی قهوه تک منشا را به بازار ایتالیا عرضه کرد و از همان زمان شعار “Estrella Del Caribe, doc coffee is born” را نیز ابداع نمود و به این ترتیب مفهوم قهوه doc را به وجود آورد زیرا تا آن زمان فقط قهوه های ترکیبی در بازار ایتالیا موجود بودند. به همین خاطر می توان به جرات گفت که کورسینی از پیشگامان چیزی است که امروزه به عنوان " قهوه تخصصی " شناخته می شود.

.یکی دیگر از مواردی که کورسینی توجه خاصی به آن دارد این است که برای مفهوم ایتالیایی بودن ارزش بسیار خاصی قائل است و به شدت به دنبال رسیدن به این هدف و همچنین شناسایی قهوه سنتی ایتالیا به سراسر جهان می باشد. نقش اصلی Caffé Corsini در میان دیگر شرکت های رست کننده قهوه ایتالیایی و به عنوان مهم ترین و بزرگ ترین شرکت در ایتالیا ، همچون چراغ راه برای دیگر شرکت های جهان می باشد که با توجه به تجربه و توشه بسیار خوبی که از فرهنگ توسکانی و همچنین به عنوان قدیمی ترین تولید کننده قهوه دارد می تواند به عنوان یک راهنما و یک معلم با تجربه در این حیطه به آن توجه خاص داشت و از تجربیات آن استفاده نمود.

.برای خرید انواع قهوه های برند کورسینی اورجینال ایتالیا می توانید به فروشگاه اینترنتی قهوه سه میم مراجعه نمائید. فروشگاه اینترنتی قهوه سه میم دارای آرشیوی بسیار بینظیر از قهوه های مارک و کمیاب از بهترین و معروف ترین برند های جهان می باشد که به صورت مستقیم و بی واسطه آنها را وارد و در اختیار قهوه دوستان قرار می دهد و شما می توانید به راحتی هر قهوه اورجینالی را که با سیلقه و ذائقه تان همخوانی دارد را در میان قهوه های سه میم یافته و خریداری نمائید و هر زمان که تمایل داشتید از نوشیدن آن نهایت لذت را ببرید.

محصولات کورسینی :

دانه قهوه کورسینی کاراکاس

کورسینی،قهوه کورسینی،کورسینی کاراکاس قرمز،کورسینی کاراکاس روسا،قهوه برند،قهوه مارک

  • 100 درصد روبوستا  با رست مدیوم – دارک
  • کافئین بالا ، طعم قوی ، کرمای غلیظ و خامه ای
  • قهوه پر انرژی با بدنه زیاد ، عطر قوی و بافت منسجم
  • پاکت سوپاپدار یک کیلوگرمی

 

 

 

نویسنده: الهام خجسته

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top