کافه سه میم

پودر قهوه لاوازا گوستو فورته (Lavazza Espresso Crema E Gusto Forte)

به چه دلیل به شما توصیه می کنیم که قهوه لاوازا گوستو فورته را انتخاب کنید؟

آروما و طعم قهوه لاوازا گوستو فورته چه ویژگی دارد؟

از کجا و چگونه میتوان راحت و آسان پودر قهوه لاوازا گوستو فورته را اینترنتی خریداری کرد؟

در شیراز از کجا می توانیم انواع قهوه های برند از جمله قهوه لاوازا گوستو فورته را تهیه کنیم؟

  • پودر قهوه لاوازا کرما گوستو فورته سه میم

در اینجا می خواهیم در مورد خصوصیت قهوه گوستو فورته لاوازا صحبت کنیم تا شما عزیزان راحتتر بتوانید این قهوه یا دیگر قهوه هایی که در سایت سه میم در مورد آنها مفصل توضیح داده شده است را بشناسید و بنا بر طبع و ذائقه خود قهوه دلخواه خود را تهیه و از نوشیدن آن لذت ببرید.

 

معرفی شرکت لاوازا:

لوئیچی لاوازا در سال 1895 میلادی شرکت لاوازا را در شهر تورین ایتالیا تاسیس کرد.

لوئیچی لاوازا علاقه بسیاری به تولید قهوه هایی با طعم های مختلف داشت به نحوی که شروع به درست کردن قهوه هایی با ترکیبات مختلف از دانه های قهوه از نقاط مختلف دنیا کرد.

لاوازا با دادن رست های مختلف (بو دادن دانه قهوه) به دانه های قهوه توانست قهوه هایی با طعم و آرومای مختلف تولید کند بطوری که طعم دلخواه هر فردی در جهان را می تواند برآورده کند.

قهوه های شرکت لاوازا از درجه رست لایت یعنی درجه 1 تا رست دارک یعنی درجه 10 را شامل می شود.

 

 

 پودر قهوه لاوازا گوستو فورته (Lavazza Espresso Crema E Gusto Forte) : 

قهوه لاوازا گوستو فورته سه میم ترکیبی بینظیر از 80 درصد دانه های قهوه روبوستا و 20 درصد دانه های قهوه عربیکا است.

قهوه گوستو فورته لاوازا که در کافی شاپ سه میم هم سرو می شود به عنوان یک قهوه خوش عطر و طعم شناخته می شود.

دانه های روبوستا و عربیکا قهوه گوستو فورته لاوازا از کشورهای برزیل و آسیای جنوب شرقی و آفریقای شرقی تامین می شود.

پودر قهوه گوستو فورته لاوازا سه میم ، کرمای عالی و عطر و بوی بالایی دارد ، که همین غظلت بالای آن باعث شده که برای تهیه یک اسپرسوی فوق العاده ، انتخابی عالی باشد.

پودر قهوه گوستو فورته لاوازا که در فروشگاه اینترنتی سه میم در بسته های ویکوم 250 گرمی هم وجود می باشد ، دارای رست مدیوم دارک و طعم تلخ است و گزینه بسیار مناسبی برای مصارف خانگی است.

پودر قهوه لاوازا گوستو فورته یکی از ترکیبات منحصربفرد شرکت لاوازا است که دارای کرمای خامه ای و طعمی قوی و اسیدیته پایینی است.

پودر قهوه لاوازا گوستو فورته سه میم دارای نت چوبی و ته مزه کاکائویی است و ماندگاری طعم در دهان و یک کرمای طلایی خامه ای عالی است.

پودر قهوه لاوازا گوستو فورته سه میم بخاطر ترکیبی که دارد حاوی کافئین بالایی است که همین امر باعث به وجود آمدن احساس شادابی در فرد می شود و یک قهوه عالی برای شروع یک روز پر انرژی است.

پودر قهوه گوستو فورته لاوازا برای تمام روش های دم کردن قهوه از جمله اسپرسو ، قهوه فرانسه ، وی 60 و ... مناسب است.

 

 

کافی شاپ سه میم از محدود کافی شاپ های شیراز است که فقط قهوه های برند را سرو می کند.

دوستداران قهوه می توانند در کافی شاپ سه میم در فضایی کلاسیک و آرام از نوشیدن این قهوه فوق العاده لذت ببرند.

علاوه بر این می توانید پودر قهوه گوستو فورته لاوازا اصل را از فروشگاه اینترنتی سه میم تهیه کنید و هر زمانی که خواستید از نوشیدن آن لذت ببرید.

 

 

 

پودر قهوه اورو لاوازا قوطی Lavazza Qualita OROپودر قهوه سورته لاوازا Lavazza Suerteپودر قهوه اسپرسو ایتالیانو کلاسیکو لاوازا قوطی Lavazza espresso italiani classicپودر قهوه اسپرسو ایتالیانو کلاسیکو لاوازا Lavazza espresso italino classicپودر قهوه کرما گوستو فورته لاوازا Lavazza Crema e gusto forteپودر قهوه کرما گوستو کلاسیکو لاوازا Lavazza Crema e gusto classicپودر قهوه لاوازا اورو Lavazza qualita OROپودر قهوه لاوازا کافه اسپرسو Lavazza Caffe espressoپودر قهوه لاوازا روزا Lavazza Rossaپودر قهوه مهمت افندی قوطی Mehmet Efendiپودر قهوه کلاسیکو ایلی Illy Classicoپودر قهوه اینستو ایلی Illy intenseپودر قهوه روزا لاوازا قوطی Lavazza Qualita Rossaپودر قهوه کافه اسپرسو لاوازا قوطی Lavazza Caffe espressoپودر قهوه کرما گوستو کلاسیکو لاوازا قوطی Lavazza Crema E Gusto Classico

نویسنده: الهام خجسته

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top